150-C19NBD
Hover over image to zoom
Allen Bradley
SKU:
150-C19NBD
Current Stock:
Out of stock
Sorry but this item is currently unavailable. Please check back at a later stage.
 Product Description
SMC-3, 3-WIRE, OPEN TYPE, 19A, 480V, 3-PHASE, 50/60HZ MAX, CONTROL VOLTAGE 100.240V AC