2040-12V-4A
Hover over image to zoom
MASCOT
SKU:
2040-12V-4A
Current Stock:
Out of stock
Sorry but this item is currently unavailable. Please check back at a later stage.
 Product Description
LEAD ACID BATTERY CHARGER, 12V, 4A; BATTERY CHARGER TYPE:SWITCH MODE; BATTERY TECHNOLOGIES SUPPORTED:LEAD ACID; SUPPLY VOLTAGE:264V AC; ACCESSORY TYPE