BSM75GB120DN2
Hover over image to zoom
EUPEC
SKU:
BSM75GB120DN2
Current Stock:
Out of stock
Sorry but this item is currently unavailable. Please check back at a later stage.
 Product Description
IGBT TRANSISTOR MODULE 1200V 75A STD IS4 34MM