NSRB200-2
Hover over image to zoom
POST GLOVER RESISTORS INC
SKU:
NSRB200-2
Current Stock:
Out of stock
Sorry but this item is currently unavailable. Please check back at a later stage.
 Product Description
BRAKING RESISTOR 200W 100OHM 141V